Fri. May 24th, 2024
Serie B Nazionale: ζωντανή κάλυψη της 3ης αγωνιστικής 2023/24 στο LNP Pass

Τρίτη αγωνιστική της Serie B Nazionale Old Wild West 2023/24, μεσοβδόμαδα, ζωντανά από την πλατφόρμα LNP Pass.

Όπως συμβαίνει τις τελευταίες τρεις σεζόν και όπως συμβαίνει τα τελευταία οκτώ χρόνια για τη Serie A2, είναι επίσης δυνατή η παρακολούθηση της Serie B National Old Wild West ζωντανά και κατά παραγγελία σε αυτό το τουρνουά, αυξάνοντας έτσι την κυκλοφορία του περιεχομένου βίντεο του τρίτου εθνικού πρωταθλήματος.

Όλοι οι αγώνες της Εθνικής σειράς Β προσφέρονται σε συνδρομητική βάση στην πλατφόρμα LNP Pass.

Για το πρωτάθλημα 2023/24, το LNP PASS προτείνεται με μία ενιαία ετήσια φόρμουλα συνδρομής (Serie A2+Serie B Nazionale) στα 59,99 ευρώ, τιμή που έχει κλειδώσει σε σχέση με την προηγούμενη σεζόν.

Η υπηρεσία είναι προσβάσιμη στη διεύθυνση https://lnppass.legapallacanestro.com/ και στις εφαρμογές iOS, Android, Android TV και Samsung TV, επιτρέποντας την προβολή και στις συσκευές Chromecast και Fire TV Stick.

Για να εγγραφείτε: https://lnppass.legapallacanestro.com/pacchetti-abbonamento-lnp-pass

Ακολουθεί το πρόγραμμα αγώνων για την 3η αγωνιστική της Β’ Εθνικής 2023/24 που είναι προγραμματισμένο για απόψε, Τετάρτη 11, και αύριο, Πέμπτη 12 Οκτωβρίου, ζωντανά στο LNP Pass:

11/10/2023 20:00 LuxArm Lumezzane-Chieti Basket 1974

11/10/2023 20:30 Lars Virtus Arechi Salerno-Fabo Herons Montecatini

11/10/2023 20:30 BPC Virtus Cassino-Paperdi Caserta

11/10/2023 20:30 Bakery Basket Piacenza-Caffè Toscano Pielle Livorno

11/10/2023 20:30 Geko PSA Sant’Antimo-Del Fes Avellino

11/10/2023 20:30 SAE Scientifica Legnano-Solbat Piombino

11/10/2023 20:30 Andrea Costa Imola-Pallacanestro Virtus Padova

11/10/2023 20:30 Civitus Allianz Vicenza-Tecnoswitch Ruvo di Puglia

11/10/2023 20:30 Rucker San Vendemiano-Virtus Imola

11/10/2023 20:30 Γενικός Εργολάβος Jesi-Gemini Mestre

11/10/2023 20:45 Gema Montecatini-Fiorenzuola Μέλισσες

11/10/2023 20:45 Libertas Livorno-Rimadesio Desio

11/10/2023 20:45 Liofilchem Roseto-OraSì Ravenna

11/10/2023 21:00 NPC Rieti-Paffoni Fulgor Omegna

11/10/2023 21:00 Allianz Pazienza San Severo-Logimatic Group Ozzano

12/10/2023 20:00 CJ Basket Taranto-Blacks Faenza

12/10/2023 20:30 Lions Bisceglie-Ristopro Fabriano

12/10/2023 21:00 Lissone Interni Brianza Casa Basket-Logiman Pall Crema.